Elektrický závitorez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)

 
 
Úvod > Závitorezy ROSCAMAT > Elektrický závitorez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)
 

Závitorezy ROSCAMAT

Elektrický závitorez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)

Výrobca:Tecnospiro
Kód produktu:MO001101
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
seller_img
Kontakt na predajcu
Mgr. Kamil Tvrdík (SK)
GSM: 0901 901 709
Tel.: 032 2851 331
Email: stroje@selos.sk

Popis produktu

Stroj sa skladá z pevného ramena a výkyvného ramena, vzájomne spojených otočným kĺbom. Výkyvné rameno je vyvažované plynovým tlmičom. Hlava a elektrický motor sú umiestnené na konci výkyvného ramena tak, že stále udržujú správny uhol nástroja voči rovine upnutia. Motor je riadený frekvenčným meničom umiestneným v elektroskrinke. Každý typ závitu môže mať nastavené správne otáčky. K motoru je cez rýchloupínací systém pripevnená závitovacia hlavička. Závitník sa upevňuje priamo do závitovacej hlavičky.

Model MOSQUITO je vhodný na rezanie najpoužívanejších závitov v strojárskom priemysle od M2 do M14. Čo spolu s ďalšími vlastnosťami ako sú vysoká stabilita, pevnosť, kompaktné rozmery, ľahká manipulácia, spoľahlivé motory a v podstate bezúdržbová prevádzka zaručil, že sa stal najobľúbenejším závitorezom ROSCAMAT vo výrobných prevádzkach.

MOSQUITO 300 VH E

VH - prevedenie s otočnou hlavou (vertikal/horizontal), pre rezanie závitov vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Hlavu závitorezu je možné natáčať vždy o 90°, čím získate rýchlejši prístup k horizontálnym otvorom bez nutnosti otáčania obrobkov.

MOSQUITO 300 VH E

E - automatické mazanie závitníka (opcia) rezný olej je uskladnený v nádobke skrytej v ramene závitorezu. Poloautomatické mazanie - na ovládači nastavíte interval dávkovania (v sekundách), takže mazanie bude vykonávané v cykloch vždy pri spustení pravých otáčok závitorezu. Ovládač umožňuje meniť dávkovanie podľa typu materiálu, otáčok motora, veľkosti závitov atď.

 

Technické údaje:

Prevodovka:
(1. prevodový stupeň)
300 ot/min
Kapacita závitovania: M2 – M14 (M16 hliník)
Max. krútiaci moment:  34 Nm
Elektrické napätie: 230 V
Výkon motora: 550 W
Regulácia otáčok: plynulá 0 – 100 % 
   
Pracovný rozsah:  
Polomer:  885 mm
Zdvih: 516 mm
Dvojpolohová základňa: áno
Typ závitu: vnútorný / vonkajší
   
Automatické primazávanie nástroja: áno
Prevedenie s otočnou hlavou: áno

Dvojpolohová základňa - podstavu závitorezu je možné zdvihnúť o 128 mm, takže môžete rezať závity v rôznych výškach. Toto konštrukčné riešenie je štandardné pre všetky závitorezy ROSCAMAT.

Parametre produktu