Elektrický závitorez MOSQUITO 300 V E (vertikal)

 
 
Úvod > Závitorezy ROSCAMAT > Elektrický závitorez MOSQUITO 300 V E (vertikal)
 

Závitorezy ROSCAMAT

Elektrický závitorez MOSQUITO 300 V E (vertikal)

Výrobca:Tecnospiro
Kód produktu:MO000801
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
seller_img
Kontakt na predajcu
Mgr. Kamil Tvrdík (SK)
GSM: 0901 901 709
Tel.: 032 2851 331
Email: stroje@selos.sk

Popis produktu

Stroj pozostáva z dvoch ramien, pevného a výkyvného, ktoré sú spojené otočným kĺbom. Plynový tlmič vyvažuje výkyvné rameno. Na konci výkyvného ramena je umiestnená hlava a elektrický motor tak, aby stále udržiavali správny uhol medzi nástrojom a rovinou upnutia. V elektroskrinke je umiestnený frekvenčný menič, ktorý riadi motor. Otáčky sa dajú nastaviť pre každý typ závitu zvlášť. Pomocou rýchloupínacieho systému je k motoru pripevnená závitovacia hlavička. Priamo do závitovacej hlavičky sa upevňuje závitník.

Model MOSQUITO určený na použíanie v strojárskom priemysle, napr. na rezanie závitov od M2 do M14. 

Model MOSQUITO je vhodný na rezanie najpoužívanejších závitov v strojárskom priemysle od M2 do M14. Čo spolu s ďalšími vlastnosťami ako sú vysoká stabilita, pevnosť, kompaktné rozmery, ľahká manipulácia, spoľahlivé motory a v podstate bezúdržbová prevádzka zaručil, že sa stal najobľúbenejším závitorezom ROSCAMAT vo výrobných prevádzkach.

MOSQUITO 300 V E

V - prevedenie s pevnou hlavou (vertikal), pre rezanie závitov vo vertikálnej polohe. Hlavu závitorezu nie je možné natáčať.

MOSQUITO 300 V E

E - automatické mazanie závitníka (opcia) rezný olej je uskladnený v nádobke skrytej v ramene závitorezu. Poloautomatické mazanie - na ovládači nastavíte interval dávkovania (v sekundách), takže mazanie bude vykonávané v cykloch vždy pri spustení pravých otáčok závitorezu. Ovládač umožňuje meniť dávkovanie podľa typu materiálu, otáčok motora, veľkosti závitov atď.

 

Technické údaje:

Prevodovka:
(1. prevodový stupeň)
300 ot/min
Kapacita závitovania: M2 – M14 (M16 hliník)
Max. krútiaci moment:  34 Nm
Elektrické napätie: 230 V
Výkon motora: 550 W
Regulácia otáčok: plynulá 0 – 100 % 
   
Pracovný rozsah:  
Polomer:  767 mm
Zdvih: 516 mm
Dvojpolohová základňa: áno
Typ závitu: vnútorný / vonkajší
   
Automatické primazávanie nástroja: áno
Prevedenie s otočnou hlavou: nie

Dvojpolohová základňa - podstavu závitorezu je možné zdvihnúť o 128 mm, takže môžete rezať závity v rôznych výškach. Toto konštrukčné riešenie je štandardné pre všetky závitorezy ROSCAMAT.

Parametre produktu